Web Tasarım hizmetleri ile dünya çapında
erişilebilir olun

Varlığınızı dijitale taşıyarak hedef kitlenize daha kolay ulaşın.

01

Nitelikli web tasarım ile dijital dünyaya uyum sağlayın

Başarılı web tasarım sayesinde kullanıcılar, pazar ve ürününüz arasındaki bağı güçlendirebilirsiniz. Uzmanlarımız doğru araçları, doğru bir şekilde kullanarak kullanıcılarınıza benzersiz bir deneyim sunar, pazarda görünürlüğünüzü arttırır ve ürününüzü başarıya ulaştırır.

 

Tasarım odaklı düşünerek fikirlerinizi hızlı bir
şekilde hayata geçirin

Web sitenizin öne çıkması için UX ve UI tasarımcılarının yeteneklerinden faydalanın.

Arındırılmış Web Tasarım

Kullanıcı dostu ve kolay anlaşılabilir yönlendirmeler oluşturun.

İş Değerini Gösterme

Projenizin, değerini en iyi şekilde yansıtın ve getirisini arttırın.

Responsive Tasarım

Farklı platformlar ve cihazlar için kusursuz UX ve UI oluşturun.

Şeffaf Süreç

Hızlı modelleme ve fikir birliği ile projenizin gelişimine yönelik dönütler alın.

Web tasarımı nedir?

Web tasarımı ne anlama geliyor?

Web tasarımı, web sitesini görsel olarak daha çekici ve kullanımı kolay hâle getirmek için düzen, kullanıcı arayüzü ve diğer görsel görüntüler gibi estetik faktörlere odaklanan bir süreçtir. Amaçlanan görünümü elde etmek için Dreamweaver, Photoshop  gibi çeşitli programlardan ve araçlardan yararlanılır. Başarılı bir tasarım yaratmak için web tasarımcıların; hedef kitlelerini, web sitesinin amacını ve tasarımın görsel çekiciliğini düşünmeleri gerekir.

Çoğu web sitesi, Köprü Metni Biçimlendirme Dili (HTML) adı verilen kodlanmış bir dil kullanılarak oluşturulur. Bir web sitesinin istemci tarayıcısında başarılı bir şekilde görüntülenmesi için bu dilin kurallarına uyması gerekir. HTML etiketleri, her sayfa için web sitesinin içeriğini tanımlar. Basamaklı Stil Sayfaları (CSS) daha sonra her sayfanın genel görsel görünümünü tanımlamak için kullanılır. Ortaya çıkan sonuç, bu unsurların kombinasyonundan oluşmaktadır.
01
Proje Planı
02
Araştırma ve Düzenleme
03
Şema Oluşturma
04
Tasarım
05
Görsel Tasarım
06
Projeyİ Teslİm Etme

En iyi ve en işe yarar yaklaşımlara dayalı bir tasarım süreci

Web tasarımı konusunda en yüksek standartları sağlamak için uzun süredir çalışıyoruz. Kullanıcı ihtiyaçlarının ve beklentilerinin değişmesi durumunda bile kusursuz kullanıcı deneyimi sunacak test edilmiş araçlara ve yaklaşımlara sahibiz.

Sürekli İletişim

Tasarım ekibiyle herhangi bir süreçteki değişiklikler için iş birliği yaparak verimliliği ve kârı arttırın.

Fikir Doğrulama

Kullanıcılara, işinize ve fikrinize dair derinlemesine araştırmalar yaparak elde edilen verilerle ileriye dönük en iyi yolu oluşturun.

UX ve UI Tasarımı

Kullanıcılar için mükemmel arayüzler tasarlayarak hedeflerinizi gerçekleştirin.

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama motoru sıralamalarında hızla yükselin.

02

Doğru işleyen süreç projenin başarıya ulaşmasındaki kilit noktadır

Ne kadar geri bildirim alınır, verdiğiniz paraya değer mi, istediğiniz gibi bir site elde edebilir misiniz bu soruların cevaplarını web tasarım sürecinde bulabilirsiniz. Fonksiyon olarak bu cevaplardan daha fazlasını vadediyoruz: web tasarım hizmetinin tasarım aşaması bitip yayına alınmasıyla başlayan noktada teknik destek sunuyoruz. Böylece yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir süreci başlatıyoruz.

Responsive (Duyarlı) Web Siteleri

Her cihaz ve çözünürlük düzeninde sorunsuz çalışan ve görüntülenen internet siteleri...

İnternet kullanımı istatistikleri incelendiğinde mobil telefon kullanımının artış gösterdiği; bilgisayar, tablet ve diğer araçların kullanımında ise büyük ölçüde azalma olduğu görülmektedir. Tüm dünyada internet trafiğinin %98’i artık mobil cihazlar ile gerçekleştirilmektedir. Yeni çağın değişen satın alma alışkanlıklarına ayak uydurmak artık bir zorunluluktur. Bu nedenle web sitenizin mobil cihazlarla uyumlu (responsive) olması son derece önemlidir.

Responsive web tasarım; web sitelerinin mobil veya diğer cihazlarda kolaylıkla görüntülenmesini sağlayan son teknolojidir. Farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Duyarlı tasarım kullanılarak oluşturulan web siteleri, tarayıcı genişledikçe veya önceden belirlenmiş boyutlara küçültüldükçe farklı içerik gösterecek şekilde tasarlanır ve kullanıcı memnuniyetini sağlama amacı taşır.

Doğru web tasarımın önemi

Doğru web tasarım ile markanıza rekabette avantaj kazandırabilirsiniz.

Web siteniz firmanızın kimliği yansıtır. Artık çoğu firmanın bir web sitesi bulunmakta ve bu da internetteki rekabetin artmasına neden olmaktadır. Bir web sitesinin en önemli özellikleri kaliteli ve profesyonel görünmesidir. Profesyonel bir web sayfası ile firmanızın aktif, etkili ve güvenilir görünmesini sağlayarak kimliğinizi en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.

Ziyaretçilerde bıraktığınız izlenim, onların sayfanızda kalmasını ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlayabileceği gibi sayfanızdan sonsuza kadar ayrılmalarına da neden olabilir. Bu yüzden iyi bir web tasarımı, yerleşik bir kitle oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Referanslarımız

Projenizi bizimle birlikte
gerçekleştirin

Birçok sektörden birçok şirkete ortak olmanın keyfini yaşadık.

Fikirleştirme ve Değerlendirme

Ürün Tasarımı Süreci (Product Design Sprint)

Kapsam Belirleme Oturumları (Scoping Session )

Kullanıcı Deneyimi İnceleme (UX Review)

Araştırma ve Geliştirme (Research and Development)

Ürün
Tasarımı

Ürün Tasarımı (Product Design)

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design)

Web Geliştirme

Mobil Geliştirme